Machtigingswet N.V. TELESUR

19-03-2025 , Staatsblad 2025 no. 30
Communicatie
WET van 10 maart 2025, houdende machtiging tot de oprichting van een naamloze vennootschap Telecommunicatiebedrijf Suriname. (Machtigingswet N.V. TELESUR)

Naam van de wet: Wet houdende machtiging tot de oprichting van een naamloze vennootschap Telecommunicatiebedrijf Suriname (Machtigingswet N.V.TELESUR)

Datum van indiening: 20 januari 2025

Datum van goedkeuring: 20 februari 2025, met algemene 33 stemmen

Soort wet: Initiatiefwet

Commissie van rapporteurs: C. van Samson (Vz), S. Tsang, N. Jhakry, P. Kensenhuis, M. Soemar-Huur, M. Bouva en R. Aloema.

Doel van de wet: In het kader van juridische zekerheid en competitief voordeel voor Telesur in nationale en internationale samenwerkingen en contractonderhandelingen het wenselijk is om regels vast te stellen ter zake de omzetting van het Telecommunicatiebedrijf Suriname Telesur naar een naamloze vennootschap

Eindverslag: link eindverslag

Download pdf